Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Szczutki

Szczutki, kujawsko-pomorskie

  • 1 150 000 zł
  • 140 m²
  • 8 214,29 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Jeruzal

Skontaktuj się

Dom Szczutki

Szczutki, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 150 000 zł

140 m²

8 214,29 zł/m²

Dom Szczutki

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 150 000 zł 140 m² 8 214,29 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 061 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 061 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (8 214,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 140 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: ytong; materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 061 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   ogrodzenie częściowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam serdecznie na prezentację domu jednorodzinnego
w zabudowie wolnostojącej, położonego ok 15 km od Centrum Bydgoszczy

Opis nieruchomości:

Powierzchnia użytkowa domu: 125m²
Powierzchnia całkowita domu 140m2
Powierzchnia działki: 1060 m²
Na powierzchnię domu składają się:

I piętro: 3 sypialnie, dwie sypialnie z wyjściem na duży taras oraz łazienka, garderoba,
Parter: przestronny salon z (...)

Agent

Wojciech Jeruzal

782 496...

782 496 415

782 496 415

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Jeruzal

782 496...

782 496 415

782 496 415

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości